turkish english arabic
Üye girişi yapmanız gerekiyor.

Glometric Eğitim A.Ş

Glometric Eğitim A.Ş. yıllardır eğitim sektöründe hizmet vermektedir. Şirket; sektörde uzun yıllardır bulunan tecrübeli eğitimciler tarafından kurulmuştur. Eğitim sektöründe Türkçe ve Yabancı Dil okul tedariki ile Ölçme Değerlendirme ve Rehberlik Anketleri alanlarında hizmet vermektedir. Değişen eğitim sistemi ile eğitim, yayıncılık, eğitim yazılımları ve ölçme değerlendirme alanlarında yeni ürünlere ihtiyaç oluşmuştur. Firmamız da bu değişimlere hızlı bir şekilde cevap vermeyi hedef almış ve bu ihtiyaçlara yönelik kaliteli, özgün ve nitelikli ürünler üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

Okul Ölçme Değerlendirme markasıyla; Eğitim sektöründe önemli bir yer teşkil eden Ölçme alanında hizmet etmektedir. Eğitim kurumları ( devlet okulu, özel okul ) yaptıkları çalışmaları değerlendirebilmek için nitelikli ölçme değerlendirme hizmetine ihtiyaç duyarlar. Okul Ölçme Değerlendirme Merkezi aylık periyotlarda Türkiye genelinde uyguladığı değerlendirme sınavları ile kurumların çalışmalarının verimliliğini belirleyerek kurumlara eğitim faaliyetlerinin planlarken ışık tutacak birçok veri sunar. Okul Ölçme Değerlendirme Merkezinin yaptığı Türkiye geneli değerlendirme çalışmalarına, 35 ilde 2. sınıf tan 12. sınıfa kadar aylık 100 bin öğrenci katılmaktadır. Ayrıca Ölçme Değerlendirme programıyla birçok çeşit sınavın ölçme ve değerlendirmesi yapılabilmektedir.

Okul Ölçme eğitim kurumlarının özel sınav isteklerini ( Bursluluk Sınavı, Olimpiyat Sınavları Öğrenci Kabul Sınavları ) karşılayabilecek şekilde, onların hazırladığı soruları ya da kendi soru bankasından oluşturduğu sınavlarla özel sınavlar üretmektedir. Kurumlara özel kapak tasarım ve baskı hizmeti sınav sonrası sonuçları açıklamaları için dijital alt yapı hizmeti verilmektedir.

TOEFL markasıyla; İngilizce Eğitiminde nitelikli bir ölçme çalışması yapabilmek amacıyla dünyada bu alanda yaptığı çalışmalarda 1. sırada bulunana TOEFL sınavının üreticisi ETS Global ile Türkiye pazarı için çözüm ortaklığı anlaşması yapmıştır. Bu anlaşma ile Dünya da ölçme değerlendirme alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip bu markanın tüm ürünlerini pazara sunmaktadır.

Okul Dağıtım markasıyla; 2012-2013 öğretim yılı itibariyle özel okullarına ve Devlet okullarına basılı ve digital ürün tedarik hizmetlerini vermeye başlamıştır. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde kurumlarımızın ihtiyaç duyduğu; temel kaynaklar, yardımcı kaynaklar, okuma kitapları, kırtasiye malzemeleri tedarik edilmektedir. Tedarik anlaşması yapılan kurumlara gerekli danışmanlık hizmetleri vermektedir. Kurumlara özel olarak hazırlanan koli tasarımlarıyla paketleme, online olarak internet sitenizden ihtiyacınız olan ürünlerin sunulmasıyla velilere ulaştırılmaktadır.

Okul Rehber markasıyla ; Eğitim sektöründe okulların , ihtiyaç duyduğu rehberlik testleri, anketler ve özel içerikli verileri optiklere taşımıştır. İhtiyaç duyulan tüm raporlar detaylı olarak hazırlamaktadır. Kendi yazılımı programıyla rehber öğretmenlerin, idarecilerin elini güçlendirmiş ve tüm bu testlere ek olarak tüm uygulamaları dijital ortama da taşımıştır.